Ako pracujeme


S našimi službami dostanete aj všetky moderné nástroje


rýchlemu a bezpečnému predaju Vašej nehnuteľnosti.


Sme najinovatívnejšia realitná kancelária.


Naše služby sú bezpodmienečne o krok vpred a


našim klientom ponúkame komplexný balík služieb.


Aké kroky podnikneme k dosiahnutiu úspechu?Bezpečný predaj nehnuteľnosti


Klienta chránime pred nekalými praktikami podvodníkov a tým aj pred stratou nehnuteľnosti v prospech podvodníkov a stratou majetku. Pri predaji nehnuteľnosti sa často prevádza celoživotný majetok a preto kladieme maximálny dôraz na bezpečnosť.  Celý proces prevodu zastrešujeme spolu s kvalifikovaným právnikom špecializovaným na realitné právo.


 Vyšperkovanie pomocou techniky HOME STAGING


Vedeli ste, že pri kúpe nehnuteľnosti na bývanie rozhodujú vo veľkej miere naše emócie? My to vieme a preto ponúkanú nehnuteľnosť vždy upravíme pomocou metódy HOME STAGING k umocneniu dobrého pocitu kupujúceho. Predaj nehnuteľnosti s využitím tejto techniky zvyšuje cenu nehnuteľnosti až o 6% a predaj je niekoľkonásobne rýchlejší.


Metóda HOME STAGING je účinným nástrojom k vytvoreniu atraktívneho prostredia a umocnenia pocitu domova pre kupujúcich. Je preto smutné, že nie všetky kancelárie túto metódu nevyužívajú aj napriek jej priaznivému dopadu na rýchlosť predaja a zisk ktorý prináša pre predávajúcich.


V našej kancelárii využívame všetky moderné nástroje k prezentácii potenciálu nehnuteľnosti a preto aj táto metóda patrí využívaným nástrojom našej RK.


 


 


 


 


 Atraktívne fotografie


Práve pútavé fotografie sú ďalším dôležitým faktorom. Ak by sme skombinovali všetky naše skúsenosti a vedomosti v oblasti predaja a propagácie nehnuteľnosti a všetko bolo vyšperkované na najvyššej úrovni ale kvalita fotografii by bola nízka veľmi by to znížilo potenciál všetkých nástrojov ktoré sme použili v prvých krokoch.


Náš fotograf vytvára naozaj pútavé fotografie s plnou paletou farieb, s doplnkovým osvetlením pre zaistenie dokonale presvetlených fotografií, s využitím maximálneho potenciálu priestoru.


Naše fotografie sú pestré, svetlé, kvalitné , priestranné a jednoducho dokonalé.


 


Digitálny marketing


 V dnešnej internetovej dobe je dôležité byť videný!  Preto využívame najnovšie účinné  marketingové nástroje.


 Vašu nehnuteľnosť spropagujeme na všetkých veľkých realitných portáloch s vysokou návštevnosťou záujemcov o kúpu nehnuteľnosti, na našej webovej stránke, našej fanPage na Facebooku,Bazoši, youtube, ale navyše aj na facebooku a google s remarketingovým zacielením lebo byť videný opakovane zvyšuje šancu na predaj Vašej nehnuteľnosti.


Digitálny marketing je v dnešnej dobe najefektívnejším nástrojom na predaj. Cieľom marketingu je oslovenie kupujúceho a nadviazanie komunikácie. Máme vytvorenú kľúčovú stratégiu, vyšliapané cestičky marketingovými možnosťami a využívame všetky dostupné nástroje k vyhľadaniu bonitnej klientely.


Nezabúdame ani na starý dobrý offline marketing


Veľa kancelárii presedlalo na digitálny marketing a držia krok s dobou, to je naozaj chvályhodné. Avšak my nezabúdame ani na prezentáciu na klasických offline kanáloch v tlačovinách, bilboardoch, letákoch atď.


Naša kancelária spolupracuje s profesionálom v oblasti marketingu a preto sme nezabudli ani na prezentáciu touto cestou, aby sme boli na očiach vždy a všade lebo byť videný predáva.Video prehliadka aj s DRONOM


Áno čítate dobre. VIDEO PREHLIADKA  je výborný prvok ktorý ešte aj dnes v 21. Storočí neponúkajú niektoré realitné kancelárie a pritom je to také jednoducho a účinné. Prečo by sme klientov neupútali aj touto možnosťou? Po pozretí video prehliadky sa veľa klientov rozhodne už doma v papučiach či má vážny záujem a tak na obhliadku prídu len vážni záujemci. Tým šetríme čas a peniaze hlavne vám našim klientom a keďže my nie sme tak často na obhliadkach máme viac času pracovať pre vás na propagovaní vašej nehnuteľnosti.


 


NOVINKA 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA


Ak video prehliadka bola super tak toto je úplná bomba, potenciálny kupujúci sa môže sám ľubovoľne prechádzať po vašej nehnuteľnosti vo  svojom SMART zariadení, pc, notebooku atď. je to neskutočná vymoženosť dnešnej modernej doby a opäť sme jedna z mála kancelárii ktorá túto možnosť ponúka. Sme vždy o krok v pred preto spolupráca s nami je pre vás tá najlepšia voľba.


Kedysi sa na trhu pracovalo s pôdorysmi, fotografiami, videom, dokonca sa začal používať dron a teraz je ten trh opäť o level vyššie. Je to neskutočné ale technológie sa posunuli tak dopredu, že si stačí nasadiť VR okuliare a môže sa po Vašej nehnuteľnosti poprechádzať záujemca v dokonalej kvalite VIRTUÁLNEJ REALITY. To je krok s dobou.


Pôdorys


Tvorba pôdorysov je veľmi jednoduchá vec a pozrite si inzerciu koľko maklérov ju nerobí.Ak by ste si kupovali Vy nehnuteľnosť, zaujímala by vás orientácia bytu? Určite áno a preto ho pre vás pripravíme.


 


 


 


 Obhliadky


Po dokonalom marketingu, v ktorom potenciálneho kupujúceho informujeme o všetkých výhodách Vašej nehnuteľnosti sa stretneme osobne a naši makléri sú vždy dokonale pripravení Vašu nehnuteľnosť odprezentovať  v tom najlepšom. V nehnuteľnosti vytvoríme dokonalú atmosféru aby sa klient cítil ako doma a tak si vedel predstaviť svoj život v novom príbytku. Obhliadka a dobrá príprava je veľmi dôležitý prvok predaja nehnuteľnosti a naši makléri sú proste ODBORNÍCI.


Hypotekárne poradenstvo


Kupujúcemu sprostredkujeme tú najvýhodnejšiu hypotéku a keďže to má v rukách náš špecialista tak sa nečaká zbytočne na chybách, alebo prestojoch. Klient nemusí behať po bankách a dokladať nespočetné množstvo dokladov. Náš špecialista spraví všetko preto aby to bolo rýchle a jednoduché.


 


 


 


Služby navyše


Predaj nehnuteľnosti so sebou nesie  aj dlhé čakanie na podateľni, žiadanie o rôzne dokumenty od správcu nehnuteľnosti, obhliadka so znalcom,  znovu vyčkávanie pri prepise energii, ďalšie čakanie na katastrálnom úrade, poplatky u notára za overenie podpisov, dohadovanie stretnutia v banke z dôvodu podpisovania záložných zmlúv a ešte oveľa viac.


Vieme aký vzácny je váš čas a preto vás potešíme. Všetky tieto drobnosti vybavíme za Vás. Viete koľko času a energie vám to ušetrí? Veľa. Ale prenesieme to na naše plecia aby Váš pôžitok s našou službou bol maximálny.


Všetky poplatky uhradíme za vás a Vy to máte všetko od nás ZADARMO.

Najnovšie referencie

Realitnú kanceláriu vrelo odporúčam. Svoju prácu vykonávajú srdcom a je to aj cítiť na ich prístupe ku klientovi. Musím pochváliť majiteľa, ako vedie tuto kanceláriu a učí svojich zamestnancov ako sa vykonáva práca s nadšením a ani v tomto uponáhľanom svete nezabúdajú na ľudskosť. Ďakujem, že ma oslovili a zmenili môj pohľad na prácu niektorých realitných maklérov.

S realitnou kanceláriou som bola nadmieru spokojná. Prístup makléra bol po celý čas priateľský a profesionálny. Celým procesom ma previedol absolútne jednoducho. Môj byt predali, dokonca mi našli aj byt na kúpu podľa mojich požiadaviek a nakoniec ma ešte aj presťahovali. Všetko prebehlo veľmi rýchlo v priebehu jedného mesiaca a ja už toto píšem zo svojho nového bytu :-) Ešte raz ďakujem. S pozdravom Julka R.

Júlia R.

Všetky referencie